طراحی سایت
X

خودرو بر در تهران

حمل  خودرو چیست؟

حمل و نقل خودرو معمولا به جابجایی خودرو با ماشین یدک کش و ماشین خودروبر می گویند،پس از اینکه ماشین اختراع شد ،کار بشر امروزی را بسیار راحت کار کرد،ولی گاهی این وسیله مفید در بین راه خراب می شود و یا که دچار صانحه می شود، و نیاز است که با ماشین حمل خودرو به پارکینگ و یا به تعمیرگاه برود.

 

حمل خودرو ارزان

شرکت امداد خودرو 110 با وجود چندین ماشین امداد خودرو در شرق تهران، توانسته برای رفاه حال شهروندان شرق تهران خدمات حمل خودرو ارزان را راه بیندازد.خدمات حمل خودرو و موتور ما با کمترین نرخ کرایه همراه شماست، تا ماشین شما را براحتی به مقصد و پارکینگ برساند.

کافی است برای دریافت حمل خودرو ارزان با ما تماس بگیرید، نیروهای ما در سراسر تهران کنار شما خواهند بود، شعار ما حمل ارزان و بی خطر می باشد، برای تیم و همکاران ما مهم است که خودرو و وسیله نقلیه شما را در کمترین زمان ممکن به مکانی امن انتقال دهند.

جهت سفارش حمل ارزان خودرو با خودروبر

درخواست خودروبر

کافی است با شماره ما تماس بگیرید، شرکت امداد خودرو بیش از 300 ماشین حمل خودرو همراه با رانندهای ماهر دارد، ما در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه می دهیم. با شماره ما جهت سفارش تماس بگیرید.همچنین برای اینکه بیشتر از شرایط یدک کش کردن ماشین خود آگاه باشید ما مشاوره رایگان نیز می دهیم.

 

قیمت جرثقیل حمل خودرو

قیمت جرثقیل حمل خودرو و تعرفه یدک کش خودرو در سال 1400 و یا هزینه یدک کش ماشین به عوامل متفاوتی بستگی دارد، عواملی که قیمت یک حمل خودرو را با دیگری متفاوت می کند.  ازجمله این عوامل عبارت‌اند از: نوع ماشین،اینکه نو باشد یا تصادفی باشد، نوع سرویس درخواستی، یدک کشی در داخل شهر باشد و اینکه ماشین بیرون شهر باشد، میزان مسافت طی شده توسط ماشین حمل خودرو  همه این ها روی قیمت جرثقیل حمل خودرو تاثیر می گذارد.

نیسان حمل خودرو

نیسان حمل خودرو چگونه به جابجایی خودرو و حمل خودرو شما کمک می کند. امداد خودرو 110 در سراسر تهران مخصوصا قسمت شمال و شرق تهران را تحت پوشش قرار می دهد.حمل خودرو الهیه، حمل خودرو تجریش، حمل خودرو پارک وی، حمل خودرو تهرانپارس، حمل خودرو نیایش، حمل خودرو پیروزی، حمل خودرو فرشته، حمل خودرو ازگل و دیگر مناطق شرق و شمال تهران توسط حمل خودرو امداد 110 انجام می شود.

حمل خودرو با نیسان امداد خودرو 110 چگونه به ما کمک خواهد کرد؟

امداد خودرو 110 با خدمات حمل خودرو چیزی حدود 10 سال است که با نیروهای مجرب آماده خدمت رسانی به شماست.خدمات ما شامل

امداد خودرو 110 با سابقه بیش از 10 سال در زمینه امداد خودرو تهران – حمل خودرو با نیسان – خودروبر تهران جهت خدمت رسانی به انواع خودروی سواری یا شاسی بلند اعم از خودروبر پراید،خودروبر برلیانس،  خودروبر رنو، خودروبر ساندرو، خودروبر تیبا، خودروبر تندر 90 و … آماده می باشد.

برای درخواست خدمات با شماره 0910 643 3351 تماس حاصل فرمایید.

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر

امداد خودرو 110 با بیش از ده سال سابقه در زمینه جابجایی و خدمات حمل خودرو می باشد. خدمات ما شامل خدمات درون شهر تهران و محدوده شرق تهران می باشد، و اینکه برای بیرون شهر تهران و در جاده دچار خرابی می شوید را خدمات را ارائه می دهیم.

تیم امداد خودرو ما انواع خدمت رسانی و امداد را دارد،ماشین های ما شامل ماشین نیسان چرخگیر، خودروبر، ماشین حمل خودرو تصادفی و لوکس می باشد.ماشین حمل خودرو ما با ارزانترین نرخ کرایه بصورت همه روزه در سراسر تهران توسط راننده ماهر انجام می شود.

ارسال خودرو از تهران به تمام نقاط کشور و با کمترین هزینه صورت میگیرد.

انواع خودروبر و ماشین حمل خودرو در شرکت امداد خودرو 110 تهران

خودروبرها داراي ۲ نوع مي باشند که بر اساس نوع نیاز شما ، نویدکار آن را در اختیار شما قرار می دهد

۱ حمل خودرو تكي

ماشین خودروبر تكي معمولا به ماشین های گفته می شود که توانایی جابجایی یک ماشین را دارند.

۲- حمل خودرو چند تایی _ تریلی خودروبر

ماشین های بزرگ حمل خودرو قابلیت جابجایی  چندین خودرو را همزمان دارند، بیشتر برای جابجایی خودرو لوکس کارخانه ای استفاده می شود.

حمل ماشین | حمل و نقل | خودروبر | 0910 643 3351

بررسی خصوصیات و ویژگی های ماشین حمل خودرو امداد خودرو 110

شرکت امداد خودرو 110 یک شرکت معتبر در حمل ماشین های از کار افتاده در جاده و تصادفی می باشد. تیم ما  در محل حادثه حاضر می شود و شما را یاری می رساند.

شرکت امداد خودرو 110 دارای تیم و رانندگان حرفه ای، پرسنل آموزش دیده با اخلاق و مجهز به تجهیزات ایمنی می باشد، که شما براحتی می توانید ماشین را در اختیار رانندگان ما قرار دهید. ما همیشه برآنیم که خودرو شما در کمال صحت و سلامت به مقصد برسانیم.

شرکت امداد خودرو 110بصورت سیار در سراسر تهران در حال رفت و آمد می باشد. ما بصورت 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی و امداد به ماشین ها شما هستیم.اگر ماشین شما در هر نقطه ای از تهران مخصوصا در محدوده شرق تهران دچار مشکل گردد تیم ما همراه با تجهیزات کامل مانند تعمیر و تعویض قطعات ماشین در اسرع وقت پیش شما خواهد بود.

حمل خودرو شبانه روزی

تیم ما بصورت شبانه روزی دارای تیمی حرفه ای با سالهای سابقه در حوزه جابجایی و حمل خودرو می باشد، شعار ما جابجایی خودرو در کمال صحت و آرامش می باشد.

تیم حمل و جابجایی امداد110 برای تمام رانندگان خودروبر خود  کارت سلامت راننده،کارت رانندگان حرفه ای را صادر کرده است تا با خیال راحت شما عزیزان را جابجا کند.

ماشین حمل خودرو مطابق استاندارد روز دنیا

ماشین های جابجایی خودرو ما مجهز به خودروی حمل استاندارد می باشد، تمام نکات ایمنی در ماشین ما به راحتی رعایت شده است،شما براحتی برای جابجایی خودرو خود به ما اطمینان کنید، بکسل ها و سیم های موجود هر ماه چک می شود و در صورت عیب بلافاصله تعویض می گردد.